POLITYKA PRYWATNOŚCI

Sala Rembertów

 

ul. Strażacka 108, 04-455 Warszawa

Tel. + 48 690 800 657

e-mail: rezerwacje@salarembertow.pl

Sala Kolumnowa

 

Piękna jasna i elegancka sala o powierzchni 400m2, która mieści od 80 do 200 osób z zachowaniem parkietu tanecznego. Neutralne kolory pomieszczenia pasują do dowolnego stylu wybranego przez Parę Młodą. Piękne stoły bufetowe z jesionowym blatem podkreślają walory sali i serwowanych posiłków.

 

Dodatkowym atutem sali jest możliwość ustawienia stołów prostokątnych lub okrągłych a wydajna klimatyzacja zadba o odpowiednią temperaturę w trakcie przyjęcia. Bezpośrednie połączenie sali z kuchnią sprawia, że serwis jest szybki i sprawny nawet przy dużej liczbie gości.

galeria

Sala Barowa

 

Mniejsza, ale równie piękna i jasna sala o powierzchni 100 m2, polecana na bardziej kameralne przyjęcia. Mieści do 50 osób oraz posiada duży cocktail bar. Stół ustawiony wzdłuż okien, jest idealnie doświetlony, a widok na ogród jest dodatkowym atutem. Znajdująca się tuż obok sala bilardowa jest znakomitym parkietem tanecznym. Uniwersalna kolorystyka sali zapewnia gościom komfort dostosowania jej do swoich potrzeb wizualnych.

galeria

Sala Bilardowa

 

Najmniejsza w obiekcie sala jest klimatycznym i kameralnym miejscem na przyjęcia rodzinne i imprezy towarzyskie do 30 osób. Sala ma powierzchnię 45 m2 i posiada bezpośrednie wyjście do zielonego ogrodu. 

galeria

Ogród

 

Piękny zadbany ogród, któremu wieczorową porą uroku dodaje klimatyczne oświetlenie. Wygodne sofy i fotele oraz część zadaszona sprawią że kameralne rozmowy czy chwila oddechu od parkietu będzie wyjątkową przyjemnością. Na terenie ogrodu znajduje się również drewniany plac zabaw dla dzieci.

galeria

Pokoje

 

W obiekcie znajduje się 7 pokoi przewidzianych dla max. 24 osób. Para Młoda otrzymuje w cenie przyjęcia apartament małżeński ze śniadaniem.

galeria

Parking

 

Do dyspozycji gości obiekt posiada 20 miejsc parkingowych na terenie + 8 bezpośrednio przed budynkiem. Dookoła znajduje się też kilka bezpłatnych parkingów. Rekomendowany przez Nas bezpłatny parking znajduje się w odległości ok 100 metrów posiada on ok. 60 dostępnych miejsc.

galeria

Obiekt